Skip to main content
Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy - logo
Maść pielęgnacyjna z witaminą F

Witamina F – sojusznik w walce ze zmarszczkami.


Witamina F, na równi z witaminą C oraz A+E jest wyjątkowo skuteczna w walce ze zmarszczkami. Według dermatologów, to kosmetologiczne odkrycie tego roku.Dlatego warto poszukać produktów właśnie z tą substancją w składzie.

W ostatnim czasie coraz więcej uwagi zyskała nieco zapomniana witamina F. Ten składnik doceniają mamy niemowlaków, jest bowiem idealny dla wrażliwej i delikatnej skóry. Poza tym nie powoduje alergii, bywa więc obecny w formułach kosmetyków dla dzieci i niemowląt.

Dermatolodzy wskazują także na jeszcze inne właściwości tej wyjątkowej witaminy. Okazuje się, że obok wspierania nawilżenia i łagodzenia stanów zapalnych, witamina F to sprzymierzeniec w walce ze starzeniem się skóry, który za niewielką cenę daje efekt profesjonalnej pielęgnacji - czytamy w artykule: Witamina F to twój sojusznik w walce ze zmarszczkami. Jakie ma właściwości?

obok wspierania nawilżenia i łagodzenia stanów zapalnych, witamina F to sprzymierzeniec w walce ze starzeniem się skóry

Witamina F w diecie i w produktach kosmetycznych.

Witamina F w diecie i w produktach kosmetycznych.

Oleje roślinne, w tym oliwa z oliwek, olej lniany czy słonecznikowy, orzechy i pestki, nasiona chia, dyni i słonecznikowe, a także żółtka jaj to przykładowe źródła witaminy F, więc warto uwzględniać je w codziennej diecie. Znakomitym uzupełnieniem dobrze zbilansowanej diety i dobrego nawodnienia organizmu, które sprzyjają utrzymaniu skóry w dobrej kondycji, jest stosowanie produktów kosmetycznych zawierających tę witaminę.

Maść z witaminą F dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które utrzymują jej jędrność i elastyczność oraz pomagają zachować na dłużej młodzieńczy wygląd bez zmarszczek. Co najważniejsze kupisz ją za około 13-14 zł w swojej aptece. To niewielkie pieniądze za efekt na miarę drogich kremów z drogerii. Maść pielęgnacyjna Alantandermoline z witaminą F to świetne wsparcie codziennej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia się, a także trądzikowej i wrażliwej – możemy przeczytać w artykule na https://uroda.medonet.pl/twarz/.

Maść Alantandermoline z witaminą F możecie kupić w aptekach, także tych internetowych. Polecamy jej regularne stosowanie a także zadbanie o inne aspekty sprzyjające zdrowiu skóry.


Więcej o cennych właściwościach witaminy F w artykule:
Witamina F to twój sojusznik w walce ze zmarszczkami. Jakie ma właściwości?


Alantandermoline: doceniany i nagradzany


Alantandermoline - Najlepszy Produkt, 2011

Najlepszy Produkt, 2011

Dziecko, I miejsce, Nagroda Czytelników
Alantandermoline - Najlepszy Produkt, 2012

Najlepszy Produkt, 2012

Dziecko, II miejsce, Nagroda Czytelników
Alantandermoline - Najlepszy Produkt, 2013

Najlepszy Produkt, 2013

Świat Farmacji
Alantandermoline - Najlepszy Produkt, 2014

Najlepszy Produkt, 2014

Świat Farmacji